Володимир Пузій відкриває «Творчу майстерню»

теґи: Арєнєв, В. Пузій, творча майстерня письменника
Початок: 20.07.2010
Місце: Розумна ресторація
Адреса: Київ, вул. Пушкінська, 9 а
Предмет події: творча майстерня Кількість відвідувачів: 0

Володимир Пузій (Арєнєв) відкриває «Творчу майстерню» у «Розумній рестораціі».

Курс розрахований на тих, хто пише або ж має намір писати. Кожне заняття складається з лекційного блоку та практичної частини (читання учасниками своїх творів і їх колегіального обговорення).

Курс складається з 10 занять. Кожне заняття — 3 години (з перервою, читанням учасниками своїх текстів і спільним обговоренням) Вартість одного заняття — 80 гривень. При оплаті всього блоку відразу — 600 гривень. Зараз відкрито набір у групу на вересень.

Заняття відбуватимуться за адресою вул. Пушкінська 9а, «Розумна ресторація». Детальна інформація та попередній запис — за тел. 227 95 45 або на сайті www.foodformind.com.ua

Володимир Пузій(Арєнєв) працює в широкому спектрі жанрів і тем. Серед його творів можна знайти і фентезі, сюрреалістичну прозу, містику, наукову фантастику, дитячі казки, фантастичні гуморески тощо. На початок 2010 року має 16 книжок і понад сто публікацій в міжавторських збірках і періодиці. Публікується російською, українською, литовською, польскою мовами. Нерідко сам перекладає свої книжки з російської на українську.

Під своїм справжнім прізвищем відомий як літературний критик і журналіст. У різні роки співпрацював із такими виданнями: «Дзеркало тижня», «Сегодня», «Реальность фантастики», «Мир фантастики», «Fan-тастика» та ін. Активно пише рецензії та аналітичні статті, виступає із доповідями на конвентах і фестивалях фантастики. Літературно-критичні праці В.Пузія неодноразово були відзначені преміями, в тому числі — премією імені Олександра Бєляєва (2008).

Лауреат міжнародної українсько-німецької премії імені Олеся Гончара (2001). Фіналіст незалежної премії «Дебют» (Росія). У 2004 році на «Євроконі» був визнаний найкращим молодим автором України.

 
Я був там